РУС | УКР | ENG
Музейный магазин
Путівник та диск - 105 грн

Цей путівник допоможе відвідувачам отримати загальне уявлення про музей, про його творців, звернути увагу на найвідоміші полотна, багато з яких з упевненістю називаємо класикою. Путівник вміщує 230 ілюстрацій.

Каталог "Народжені Україною. Живопис XVIII - XX ст."

У каталозі представлені роботи, які знаходились на виставці "Народжені Україною. Погляд здалеку". Серед авторів відомі російські художники, які народилися на території України: Д. Левицький, В. Боровиковський, А. Куїнджі, І. Рєпін, З. Серебрякова та ін.

Альбом "Врубель і Київ" - 1300 грн.

Альбом «Врубель і Київ» присвячена ювілею М. Врубеля. Видання складається з розділів, присвячених київським врубелевським адресами, роботам майстра у Софіївському соборі та Кирилівській церкві, а також колекції творів художника, що зберігається у Київському національному музеї російського мистецтва.

Каталог

Київський музей російського мистецтва - один з найзначніших музеїв України - є посідачем унікальної колекції давньоруського та російського образотворчого мистецтва. Збірка музею, що нараховує лблизько 13 тисяч творів живопису, скульптури, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва XIII-XX ст., дає уявлення про основні етапи розвитку давньоруського та російського образотворчого мистецтва, демонструє творчість сучасних майстрів. Відмінною особливістю альбому є введення багатьох творів, що раніше не репродуціювалися, що дає змогу як спеціалістам, так і поціновувачам мистецтва повніше ознайомитися зі збіркою музею. 

«11 шедеврів. З колекції Київського національного музею російського мистецтва» - 35 грн.
Анонс
Виставки
© Київський музей російського мистецтва. Всі права ЗАХИЩЕНІ