РУС | УКР | ENG
Сімейна традиція в мистецтві

Проєкт присвячено вивченню творчості художників, пов'язаних родинними зв'язками, і розглядає розвиток художньої традиції на прикладі їхньої творчості.

Чотири покоління скульпторів
20.04.2010-31.05.2010
20 квітня 2007 року в Київському музеї рросійського мистецтва в рамках проєкту "Сімейна традиція" відкриють унікальну виставку графіки і скульптури чотирьох поколінь сім'ї художників Рубанів-Липовок.

Не часто в мистецтві останніх десятиліть можна зустріти настільки послідовний зв'язок поколінь, традицій і людський доль. Відкриття виставки однієї з найстаріших київських художніх династій присвячено 85-річчю від дня заснування музею.
Творча спадщина родини – це й оформлення книг, і пошуки нових течій в мистецтві, і педагогічна діяльність прадіда А.Я. Рубана; це скульптури «Зубр» та «Лев з левицей» біля входу до київського зоопарку, скульптура "Водолій" у сквері на вулиці Володимирській, "Ведмідь", "Рись" на Березняках – і це далеко не повний перелік монументальних творів, створених дідом, скульптором-анімалістом Ю.А. Рубаном. На виставці представлено його інтер'єрну пластику. 

Донька, А.Ю. Рубан, і її чоловік, В.Р. Липовка, заслужений художник України, також скульптор, представляють потужну хвилю мистецтва 1980-х рр. Працюючи кожен в своєму напрямку, протягом кількох десятиріч, вони взяли участь в понад 50 виставках України, Росії, Швайцарії, США, Німеччини.

Син А.Ю. Рубан і В.Р. Липовки, А.В. Липовка, також скульптор, гідно продовжує художні традиції своєї родини.

 

Анонс
Виставки
© Київський музей російського мистецтва. Всі права ЗАХИЩЕНІ